Ruszają zapisy do XVI Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej „dzikich” drużyn, który odbędzie się na obiekcie Orlik na os. Ogrody. Jak co roku Organizatorzy przewidzieli udział drużyn w czterech kategoriach wiekowych. Tym razem podział na kategorie kształtuje się następująco:
Imprezy rekreacyjne
W niedzielę 7 czerwca w Ośrodku Gutwin Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się 2. runda cyklu „XIV MosirGutwinRun 2026 – Maraton i Półmaraton na raty”. Na starcie biegów i Marszu Nordic Walking stanęło w sumie 380 osób.
Na stronie www.ostrowiecbiega.pl otwarte zostały formularze zapisów do 2. rundy cyklu biegów i marszów XIV MosirGutwinRun 2026 – Maraton i Półmaraton na raty. W imprezie, która zaplanowana została na niedzielę 7 czerwca, tradycyjnie do wyboru będą biegi na dystansie 10 i 5km, 5-kilometrowy marsz nordic walking oraz biegi dla dzieci na dystansach od 100 do 1000 metrów.
Kolejny Ostrowiecki Bieg Wiosny już za nami. W sobotę 30 maja na ostrowieckim Gutwinie bawiło się, maszerowało i biegło 1129 osób, od przedszkolaków po seniorów. Najaktywniejszą placówką oświatową tegorocznego biegu okazała się Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na Ostrowiecki Bieg Wiosny 2026, który odbędzie się w sobotę 30 maja 2026 roku w malowniczym Ośrodku Gutwin! To wyjątkowe wydarzenie sportowe połączy pasjonatów biegania, miłośników aktywności na świeżym powietrzu oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wiosenny dzień.
- Lepiarz, Gontarczyk, Łukasiewicz, Heda oraz Pucułek - Witek najszybsi na inaugurację XIV MosirGutwinRun 2026
- Zamykamy formularze on-line do 1. rundy XIV MosirGutwinRun 2026
- Otwieramy zapisy do XIV MosirGutwinRun 2026!
- Trzy dni siatkarskich emocji na Gutwinie – za nami turnieje „Aktywna Majówka”
- Waleczne Rosomaki wygrywają siatkarski Turniej w Ostrowcu Świętokrzyskim
- MOSiR zaprasza siatkarskie „dzikie” drużyny do hali KSZO!
- Zimowy Turniej Piłki Nożnej - zwycięstwa FC Pułanki i Da Grasso
- Majorka zdetronizowała Publimę
- Młodzież szkolna i rodziny przy stołach
- Witkowska Zuzanna, Stąpór Dawid i Listek Damian zwycięzcami Świąteczno - Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego
