Na Powiatowym Stadionie Lekkoatletycznym w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego i Powiatu Ostrowieckiego w Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców.
2025-2026
We wtorek, 2 czerwca 2026 roku, odbył się III Turniej StreetHandball Chłopców, w którym udział wzięły drużyny: ZSOMS, PSP nr 7, PSP nr 14 oraz SP w Częstocicach. Wydarzenie dostarczyło wielu sportowych emocji i stało na bardzo wysokim poziomie sportowym.
Na Powiatowym Stadionie Lekkoatletycznym w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Miasta oraz Powiatu Ostrowieckiego w lekkiej atletyce, objęte Honorowym Patronatem Starosty Ostrowieckiego Agnieszki Rogalińskiej oraz Artura Łakomca - Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.
W zawodach wzięło udział aż 190 uczniów z 13 szkół podstawowych. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji, a młodzi zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie i wolę walki.
I Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w Futsalu Młodzieżowej Rady Miasta przeszły do historii. W dniu dzisiejszym w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej rywalizowali uczniowie-zawodnicy reprezentujący szkoły średnie. Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Do zawodów zgłosiło się cztery ekipy reprezentujące Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, Zespół Szkół nr 3, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz I L.O. im. Stanisława Staszica. W zawodach uczestniczył również drugi zespół ZSOMS ale jego wyniki nie były zaliczane do gównej klasyfikacji. Grano systemem "każdy z każdym" na tabelę.
W imieniu Młodzieżowej Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich do udziału w I Mistrzostwach w Futsalu Młodzieżowej Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Zawody odbędą się w dniach 27–28 kwietnia 2026r. w Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO ul. Świętokrzyska 11.
W sobotę, 18 kwietnia 2026 roku, odbył się II Turniej StreetHandball Chłopców, w którym udział wzięły drużyny: ZSOMS, PSP nr 7 oraz PSP nr 14. Wydarzenie dostarczyło wielu sportowych emocji i stało na wysokim poziomie rywalizacji.
W Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano Sportowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w MINI Piłce Ręcznej Chłopców.
Do rywalizacji stanęły cztery drużyny: PSP 7, PSP 14, PSP 10 oraz ZSOMS. Mecze były bardzo emocjonujące.
- ZSOMS wygrywa Sportowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców
- ZSOMS wygrywa Sportowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców
- ZSOMS wygrywa Sportowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt
- II Ostrowiecka Olimpiada Przedszkolaka - w małym ciele wielki sportowy duch!
- I Turnieju StreetHandball Chłopców !!!
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 zdominowała Sportowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w MINI Piłce Siatkowej Dziewcząt!
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 wygrywa Sportowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w MINI Piłce Siatkowej Chłopców!
- PSP 7 mistrzem w koszykówce chłopców
- PSP 5 mistrzem w Mini Koszykówce chłopców
- Ferie z MOSiRem: Zapraszamy na Zimowy Turniej Piłki Nożnej!

